18 квітня КП «Київтеплоенерго» розпочне гідравлічні випробування на Мінському масиві, Нивках та в частині Шевченківського району

Гідравлічні випробування тепломереж на міцність та гідравлічну щільність проводитимуть поетапно у кожній зоні теплоджерел Києва (котелень, станцій теплопостачання, теплоелектроцентралей).

Це обов’язкова умова підготовки теплового господарства до опалювального сезону в Україні згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

На першому етапі на міцність та щільність перевірять трубопроводи Мінського масиву, Нивок та частини Шевченківського району. Випробовування тут триватимуть близько 14 днів. Саме стільки часу потрібно, щоб перевірити стан тепломереж та обладнання теплоджерел. На цей час гаряче водопостачання буде призупинене.

Дізнатись терміни відновлення подачі гарячої води можна з оголошень на будинках, на сайті Центральної диспетчерської з питань ЖКГ, за номером телефону 15-57 або (044) 500-1557 (з мобільного).

Друк