Знайомство з одним із підрозділів Київтеплоенерго – «Київські теплові мережі»

Продовжуємо знайомитися ближче!

Вітаємо! Ми колектив Київтеплоенерго – підприємства, що постачає теплову енергію та гарячу воду мешканцям Києва.
Наше комунальне підприємство має шість структурних підрозділів, в яких працює майже 8 тисяч працівників.

Найбільшим структурним підрозділом КП «Київтеплоенерго» є «Київські теплові мережі». Підрозділ здійснює весь спектр робіт: від виробництва теплової енергії на теплоджерелах до її транспортування і розподілу у будинки.

Київські теплові мережі – це величезне господарство: 2 700 км тепломереж, 183 теплоджерела (котелень і станцій теплопостачання) та 19 насосних станцій, яке обслуговують понад 5 тисяч спеціалістів.
Також у підрозділі сформовано 29 аварійно-відновлювальних бригад. Щодня слюсарі, електрогазозварники та майстри працюють над усуненням відхилень у роботі, зокрема ліквідують пошкодження трубопроводів. А все для того, щоб кияни отримували стабільне постачання гарячої води та тепла.

До речі, нещодавно в Київських теплових мережах було створено нову службу з відновлення асфальтобетонного покриття після аварійних розриттів. Для цього закуплено: термобункер, самоскид, коток, платформу для його транспортування і два спецавтомобілі. Це дає можливість швидше відновлювати благоустрій у дворах та біля об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих садочків, лікарень.

Директор структурного підрозділу «Київські теплові мережі» – Василь Деревицький.

Нагадаємо, Київтеплоенерго забезпечує теплом і гарячою водою більше ніж 15 000 будівель Києва.

Друк