Запрошення на обговорення проекту тарифів ТЕЦ

        У відповідності до Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», Постанов НКРЕ від 12.10.2005 №896 «Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, ТЕС, АЕС» та №898 «Про затвердження Процедури перегляду та затвердження тарифів для ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії», проекту постанови НКРЕКП від 01.08.2017 «про затвердження Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках», з урахуванням норм Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 КП «Київтеплоенерго» наголошує про відкрите обговорення проекту тарифів з виробництва електричної та теплової енергії на ТЕЦ.

            Інформація щодо проекту тарифів на виробництво електричної та теплової енергії ТЕЦ розміщена на офіційному сайті підприємства: www.kte.kiev.ua у розділі «Споживачам».

            Відкрите обговорення відбудеться у середу, 25 квітня, о 13:00 за адресою: м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 38, 2-й поверх, приймальня.

            Запрошуємо УСІХ прийняти участь у відкритому обговоренні проекту тарифів на виробництво електричної та теплової енергії ТЕЦ КП «Київтеплоенерго» на 2018 рік.

Друк