Як відбуваються нарахування за тепло у березні: роз’яснення Київтеплоенерго

Обіцяли — робимо

Нарахування за теплопостачання в березні будуть здійснені за показаннями будинкових лічильників. Це дозволить скоригувати нарахування за лютий. Рахунки за тепло будуть доступні онлайн з 6 квітня.

У зоні обслуговування Київтеплоенерго  – 10 тис. житлових будинків та близько мільйона особових рахунків. Нарахування за опалення для 90% будинків здійснюються за показаннями будинкових лічильників тепла.

Київтеплоенерго вже розпочало зняття показань будинкових лічильників в усіх районах міста. Частина лічильників оснащена модемами, які передають дані у режимі реального часу, що суттєво полегшує завдання тепловиків у воєнний час.

Отримані дані потрібні для нарахувань за тепло у березні та коригування нарахувань за лютий (коли не було фізичної можливості через бойові дії зняти показання будинкових лічильників).

У будинках, де не встановлені загальнобудинкові лічильники, як і раніше, нарахування здійснюються відповідно до Методики розподілу обсягів тепла з урахуванням нормативного теплового навантаження будинку.

Квартирам, обладнаним індивідуальними лічильниками тепла, нарахування здійснюються відповідно до даних приладу обліку. Якщо у лютому показання не були передані, то після отримання актуальної інформації за березень система автоматично відкоригує дані та проведе перерахунок.

Передати показання можна за допомогою онлайн-сервісів:
– особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго – https://kte.kmda.gov.ua/my-cabinet/
– особистий кабінет на сайті ЦКС – https://cks.com.ua/cabinet/;
– за телефонами 0 800 404 407 та 044 247 40 40 (у будні з 09:00 до 18:00);
– мобільним додатком «Комуналка», завантажити: App store (https://apple.co/3jEvytU), Google Play (https://bit.ly/3b6XqmD).

Власники бойлерів, які не користуються централізованим гарячим водопостачанням, щомісяця мають передавати показання лічильників. Навіть якщо вони не відрізняються від попередніх.

Якщо показання лічильників передані невчасно, їх можна скоригувати у месенджері ЦКС https://www.facebook.com/cks.com.ua/ або на сайті ЦКС за посиланням https://cks.com.ua/to_consumers/our-services/

Починаючи з 6 квітня, нарахування за березень та обсяги перерахунку за лютий будуть доступні у особистих кабінетах клієнтів на сайті Київтеплоенерго та Центру комунального сервісу.

Дякуємо киянам, які сплачують за комуналку. Це дуже вагома і цінна підтримка підприємств критичної інфраструктури. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб ваші домівки лишались в теплі.

Оплатити за тепло онлайн можна у особистому кабінеті на сайтах Київтеплоенерго та Центру комунального сервісу (ЦКС), мобільному додатку «Комуналка» та у будь-якій зручній для вас платіжній онлайн-системі.

Наш Telegram-канал: https://t.me/kyivteploenergo

Друк