Як розпізнати контролера КП «Київтеплоенерго»

Щороку після завершення опалювального сезону КП «Київтеплоенерго» проводить контрольне зняття показань квартирних лічильників опалення та гарячої води згідно з вимогами Закону України «Про комерційний облік теплової енергії». Верифікація даних необхідна для перевірки обсягів тепла, спожитих конкретною квартирою та будинком у опалювальний період.

Майже 13% житлових будинків Києва мають будинкові системи теплопостачання з індивідуальними (квартирними) приладами обліку опалення. Загалом це близько 125 тис. квартир у всіх районах міста. Лічильник фіксує обсяги споживання тепла. Його показання власник квартири щомісяця передає Київтеплоенерго для проведення нарахувань.

Контрольне зняття проводять контролери КП «Київтеплоенерго». Кожен з них має службове посвідчення, де зазначені номер посвідчення, прізвище та ім’я, посада, табельний номер працівника, а також назва структурного підрозділу. Обов’язково є печатка підприємства.

Якщо раптом у вас виникли сумніви щодо повноважень і намірів осіб, які назвалися контролерами КП «Київтеплоенерго», чи заплановано контрольне зняття показань на цю дату у вашому будинку, перевірте інформацію в Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером телефону: 1557 (зі стаціонарного) або (044) 500-15-57 (з мобільного).

Друк