Відбулась пряма лінія з питань гарячого водопостачання та опалення за участю заступника директора КП «Київтеплоенерго»

Відбулась пряма лінія з питань гарячого водопостачання та опалення за участю заступника директора КП «Київтеплоенерго»

У вівторок, 13 березня, у Контактному центрі міста Києва відбулась «пряма лінія» за участю заступника директора комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» Краснощок Оксани Володимирівни.

«Пряма лінія» тривала з 12:00 до 13:00. Дзвінки від мешканців приймалися за номером «15-51». Додзвонювачі переважно зверталися з питаннями відновлення благоустрою після виконання планових, аварійних робіт за адресами: просп. Соборності, 5; вул. Бориспільська, 34; вул. Григорія Чупринки, 4; вул. Привокзальна, 8/1; вул. Санаторно-Севастопольська. А також, по вул. Харківське шосе № 8/1 та №160 а.

Також, надійшли звернення, що стосувалися укладання договорів з обслуговуючими організаціям; недостатнього тиску ГВП, незадовільної температури опалення та економічного обгрунтування тарифів на житлово-комунальні послуги тощо.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 10 звернень та розглянуто 12 питань. Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Друк