У Києві генератор, викрадений на одній з котелень Київтеплоенерго, знайшли й повернули в роботу

У Святошинському районі Києва у ніч з 3 на 4 грудня 2023 року невстановлені особи здійснили крадіжку генератора з території однієї з котелень КП «Київтеплоенерго». Генератор встановлений як альтернативне джерело енергії для забезпечення роботи теплогенеруючого обладнання у випадку зникнення електрики через ракетні атаки критичної інфраструктури столиці.

Потужність генератора – 16 кВА, вага 120 кг, оціночна вартість – 135 тис. гривень. На момент скоєння злочину він був повністю споряджений та готовий до роботи. У випадку екстреної ситуації від роботи генератора залежатиме теплопостачання чотирьох житлових будинків на Святошині.

Одразу після виявлення крадіжки персонал КП «Київтеплоенерго» звернувся із заявою до Національної поліції. Завдяки швидким та злагодженим діям особового складу Головного Управління національної поліції у м. Києві вже 6 грудня 2023 року генератор було знайдено у одному з населених пунктів Київської області. Наразі його повернуто на котельню.

Нагадаємо, понад 60% котелень Києва оснащені генераторами на випадок перебоїв з електропостачанням у опалювальному сезоні 2023-2024 рр.

Друк