У Києві 55% житлових будинків вже відключили від централізованого опалення

Сьогодні Київтеплоенерго розпочало відключати опалення у житлових будинках. Завершення опалювального сезону стартувало відповідно до розпорядження № 556 Київської міської державної адміністрації. Станом на 15:00 вже 55 % житлового фонду відключено від тепла.  Зупинено роботу 90% сезонних теплоджерел (34 з 39 задіяних у опалювальному сезоні) – котельних, станцій тепла, інших об’єктів. Ще 5 теплоджерел у знаходяться у процесі зупинки.

Наразі постачання послуги централізованого опалення припинено до 4 577 житлових будинків. З них: 3894 будинки комунальної власності, 291 відомчий будинок, а також 392 ЖБК і ОСББ (за наданими заявками).

Відключення опалення у столиці відбуватиметься поступово, протягом 2-3 діб. Це пов’язано з розгалуженістю централізованої системи теплопостачання, протяжність якої складає понад 2,7 тис. км трубопроводів.

Завершення опалювального сезону 2019-2020 відбувається синхронно з потеплінням. За даними Укргідрометцентру з наступного тижня середньодобова температура повітря становитиме +8 градусів за Цельсієм.

Нагадаємо, з 25 березня КП «Київтеплоенерго» розпочало процес відключення теплопостачання у школах і дитячих садочках. Відключення об’єктів від тепла здійснюють за індивідуальними заявками адміністрацій закладів.

Друк