У Голосіївському районі Києва провели інспекцію підготовки до опалювального сезону

У Голосіївському районі столиці провели інспекцію підготовки до наступного опалювального сезону. Зокрема, оглянули стан укриттів, пунктів обігріву, а також ремонт теплових мереж на вулиці Касіяна. Загалом вже більше 60% необхідних робіт на об’єктах теплопостачання вже виконані і місто активно проводить ремонти та регламентні роботи. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він перевірив хід робіт на вулиці Касіяна, де здійснюється заміна ділянки аварійної мережі, що пропрацювала понад 45 років. Тут за останні 5 років сталось понад 20 пошкоджень. Загалом у Голосіївському районі вже повністю провели гідравлічні випробування мереж – наразі активно ліквідовують виявлені пошкодження трубопроводів та усувають експлуатаційні аварійні випадки. Також підрозділи КП «Київтеплоенерго» накопичують паливо для роботи генераторів як резервних джерел.

«Дуже важливо, щоб усі, від кого залежить проходження зимового періоду, трималися в тонусі, бо всі розуміємо, зима буде непроста. Як проходитиме опалювальний сезон залежить від енергетиків, комунальників, місцевої та центральної влади і, безперечно, і від громадян. Кожен на своєму рівні може допомогти сформувати запас енергетичної стійкості, щоб не дати ворогу досягти своїх цілей. Усі поради і алгоритми, що допомагали нам минулої зими залишаються актуальними і ми повинні, на жаль, готуватись до життя в умовах можливого обмеження електропостачання. Консолідуючи зусилля, ми пройдемо зиму стабільно», – підкреслив Петро Пантелеєв.

Місто готується до проведення штабних навчань на випадок перебоїв з електропостачанням різного рівня й масштабу.

«Будемо до деталей відпрацьовувати дії, організацію і координацію роботи всіх служб під час найгірших випадків і сценаріїв. Це зробимо завчасно – до початку опалювального сезону», – сказав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, представники КМДА та комунальних служб вже провели засідання штабу із підготовки до опалювального сезону на одній із проблемних дахових котелень, де системно виникають труднощі на початку і під час проходження осінньо-зимового періоду.

Друк