Спортивна команда КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» виборола кубок «За волю до перемоги» в міських змаганнях з футзалу

Спортсмени комунального підприємства «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» взяли участь у столичних змаганнях з футзалу, які відбулися протягом 7-9 вересня в спорткомплексі «Наука». Змагання проходили в рамках щорічної міської спартакіади «Здоровий киянин». Незважаючи на те, що наша команда була дебютантами цього турніру – КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» вибороло четверте місце і отримало кубок «За волю до перемоги»!

«Наші спортсмени вперше взяли участь у міських змаганнях, як представники КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», але настільки завзято ми боролися за перемогу! 4 місце – це дуже непоганий результат. Він стимулюватиме нас далі працювати на перемогу. Наші працівники активні в багатьох видах спорту. Серед теплоенергетиків є хороші футболісти та волейболісти, плавці та ті, хто серйозно займається гирьовим спортом, армспортом, настільним тенісом, грає в шахи… Тому ми налаштовані й надалі представляти наше підприємство на міських та всеукраїнських змаганнях. Дуже важливо, що керівництво КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» підтримує наші ініціативи і приділяє увагу спорту», – відзначив спортивний інструктор КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» В’ячеслав Слепньов.

Загалом в турнірі взяли участь 8 команд столичних підприємств: «Київська міська клінічна лікарня №6», «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ», «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», НЕК «Укренерго», «VODAFONE», «НМУ ім. О.О.Богомольця» та «Київська обласна лікарня».

Спочатку команди грали в групах між собою, дві найкращі з них виходили у півфінал. В першій грі з «Київською обласною лікарнею» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» впевнено перемогло з рахунком 5:0. А наступного дня обіграло НЕК «Укренерго» – 3:2. Такий результат дозволив спортсменам КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» достроково вийти з групи в півфінал. Однак у півфіналі енергетики отримали поразку у матчі з «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ». А в непростій боротьбі за бронзову нагороду з мінімальним відривом поступилися команді «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» – 1:2. Таким чином КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» посіло 4 місце у турнірній таблиці змагань.

Результати спартакіади наступні:
1 місце – «Київська міська клінічна лікарня №6»
2 місце – «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ»
3 місце – «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
4 місце – КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Друк