Спортсмени КП «Київтеплоенерго» стали бронзовими призерами «ІГОР СПРАВЖНІХ КИЯН» з футзалу

Працівники КП «Київтеплоенерго» взяли участь у десятому етапі розіграшу «Кубку Виклику» столичної Спартакіади «Здоровий киянин» — «ІГРИ СПРАВЖНІХ КИЯН». Спортсмени комунального підприємства долучилися до змагань з футзалу і вибороли третє місце! Загалом в Спартакіаді взяли участь 23 команди найбільших виробничих підприємств Києва. Наші енергетики показали один із найкращих результатів.

Змагання проходили 1-3 червня на Трухановому острові. В ці дні кожен клаптик спортивно-оздоровчого комплексу «X-Park» був задіяний в різноманітних спортивних активностях: пляжний волейбол, дартс, драгонбот, футзал… Але для більшості команд-учасників – футзал був базовим. Крім того ця гра вважається «фундаментом» для розвитку корпоративного спорту.

Конкуренція під час Спартакіади була великою. Не зважаючи на те, що в змаганнях брали участь спортсмени-аматори, усіх їх об’єднувала любов до гри, тож кожна з команд щиро і до кінця боролося за перемогу. Працівники КП «Київтеплоенерго» тривалий час готувалися до турніру, адже хотіли показати, що енергетики вміють не лише добре працювати, а й у футбол грати! Тривалі тренування, командний дух та жага до перемоги допомогли нашим спортсменам стати бронзовими призерами!

Перша гра у групі, де команда «Київтеплоенерго» зустрілася з «УТ-1», закінчилася нічиєю – 3:3. Тож щоб вийти у півфінал енергетикам потрібна була перемога з різницею у 8 м’ячів. Здавалося б – це нереально, але гравці «Київтеплоенерго» навіть перевиконали цей план, перемігши у «ФСС» (Фонд соціального страхування) з рахунком 11:0! Наступну перемогу принесла гра з однією з найсильніших команд турніру «Фармак» — 3:2. Але потім спортсмени «Київтеплоенерго» поступилися «УДЦР» (Український державний центр радіочастот) та «Медицина катастроф», посівши призове третє місце.

«Хочу подякувати гравцям команди КП «Київтеплоенерго» — хлопці, ви молодці! П’ять ігор поспіль під пекучим сонцем та з обмеженою лавкою для запасних – це маленький футбольний подвиг. Пишаюся вами. Особливо хочу відзначити диспетчера РТМ «Печерськ» Андрія Шпонарського, який став кращим бомбардиром нашої команди. Так тримати!», — розповів спортінструктор КП «Київтеплоенерго» В’ячеслав Слепньов.

За результатами Спартакіади трійка лідерів з футзалу виглядає наступним чином:

1-ше місце — «УДЦР»;
2-ге місце — «Медицина катастроф»;
3-тє місце — «Київтеплоенерго».

Друк