При підготовці тепломереж Оболоні до опалювального сезону фахівці мінімізували відключення гарячого водопостачання

КП «Київтеплоенерго» готує теплове господарство столиці до нового опалювального сезону. Ремонти тривають у всіх районах столиці, тому комунальне підприємство використовує наявні технічні можливості, щоб споживачі були забезпечені гарячою водою.

Зокрема, на вул. Левка Лук’яненка на Оболоні триває заміна запірної арматури магістрального трубопроводу діаметром 1 000 мм, який забезпечує теплом та гарячою водою майже весь район – орієнтовно 300 тис. киян.

У теплокамері замінили два вертикальні колектори діаметром 1 200 мм. Тиск тепломережі, на якій вони встановлені, сягає 25 атмосфер, тому роботи на такому обладнанні можуть виконувати лише фахівці із спеціальними допусками. Загалом, за рахунок перепідключення до інших джерел гарячого водопостачання під час ремонту, 117 багатоповерхівок зі 119-ти залишалися з гарячою водою.

Окрім того, на Оболоні замінять засувки на двох трубопроводах діаметром 300 мм та дренажних лініях 150 мм. Сучасна запірна арматура дозволить оперативно виконувати операційні завдання з відключення подачі теплоносія, скоротивши терміни ремонту та час відсутності послуг.

Також фахівці завершили роботи із заміни запірної арматури ще однієї магістральної тепломережі діаметром 900 мм, якою тепло надходить до 100 житлових багатоповерхівок в Оболонському районі. На час проведення цих робіт КП «Київтеплоенерго» мінімізувало незручності для споживачів – технічні умови дозволили переключити 80 будинків до інших джерел гарячого водопостачання.

Друк