Протягом міжопалювального періоду КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» планує замінити 130 км тепломереж

Одразу після завершення опалювального сезону, яке заплановано в Києві на 6 квітня, КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» розпочинає масштабну ремонтну програму тепломереж. Перекладку розподільчих і магістральних трубопроводів планують здійснити на 120 об’єктах. Ремонтна програма охопить усі райони міста Києва. Однак найактивніша робота здійснюватиметься на Троєщині, Борщагівці, Оболоні, де комунікації найбільш зношені і кількість аварій дуже висока. Про це сьогодні під час прес-брифінгу розповів головний інженер СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Юрій Паливода.

«Цього року для перекладки ми застосуємо нові надійні технології, які допоможуть зменшити тепловтрати, подовжити термін експлуатації мереж і підвищити надійність наданих послуг. Для подачі централізованого опалення будемо використовувати труби з попередньою ізоляцією, гідроізоляцією та аварійною сигналізацією. В майбутньому це значно полегшить пошук пошкоджень на мережі та забезпечить скорочення часу ремонту. А для подачі гарячого водопостачання – гнучкі, легкі та стійкі до перепадів температур і тиску полімерні трубопроводи. Саме завдяки цьому одна бригада з 4 осіб, без використання зварювальної та спецтехніки, забезпечують прокладку до 400 м трубопроводів в зміну. Загалом КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» планує замінити близько 130 км тепломереж», – зазначив головний інженер СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Юрій Паливода.

Гарантійний термін експлуатації труб не менше 30-40 років. Саме протягом цього часу трубопроводи зберігають низький коефіцієнт теплопровідності, що знизить тепловтрати і забезпечує надійність теплопостачання, а також зменшить кількість аварій.

 

Друк