Продавці спецперепусток в Інтернет не є співробітниками «Київтеплоенерго»

Сьогодні у ЗМІ з’явилась інформація про торгівлю у мережі Інтернет спецперепустками для проїзду у громадському транспорті під час посилення карантину в столиці.

Автори оголошень про продаж спецперепусток запевнили журналістів, начебто на них стоїть печатка КП «Київтеплоенерго».

За результатами оперативної перевірки КП «Київтеплоенерго» з’ясовано, що продавці нелегальних фейкових перепусток не є працівниками підприємства, а перепустки, які пропонують на дошках оголошень в мережі, є минулорічними.

КП «Київтеплоенерго» як підприємство критичної інфраструктури 02.04.2021 отримало спецперепустки для проїзду персоналу в громадському транспорті. Щоб забезпечити перепустками персонал до понеділка 05.04.2021 (упродовж суботи та неділі) ведеться заповнення бланків перепусток і їх оформлення згідно зі встановленими правилами.
Спеціальна перепустка для проїзду в громадському транспорті дійсна лише за умови пред’явлення службового посвідчення КП «Київтеплоенерго», або паспорту, або посвідчення водія та наявності у особи засобів індивідуального захисту та оплаченого проїзду.

Щоб унеможливити будь-які зловживання, на підприємстві запроваджено додаткові заходи для підвищення рівня контролю за використанням спецперепусток. Після завершення карантинних обмежень спецперепустки КП «Київтеплоенерго» підлягають обов’язковому поверненню. Перепустку працівник має повернути персонально.

У разі виявлення оголошень про продаж спецперепусток — прохання оперативно повідомляти Департамент транспортної інфраструктури КМДА за номером (044) 366-63-05 або телефонувати у поліцію за номером 102.

Друк