Підготовка до зими: на магістральній тепломережі, яка живить понад пів тисячі споживачів, замінюють запірну арматуру

Одразу після завершення опалювального сезону КП «Київтеплоенерго» розпочало ремонт обладнання та підготовку до наступної зими. На одному з найбільших теплоджерел столиці триває заміна запірної арматури на магістральних тепломережах великого діаметру. Засувки встановили на трубопроводі діаметром 600 мм. Ним постачається тепло для 529 будівель Києва: 214 житлових будинків, 278 відомств, 46 навчальних закладів та 4 лікарень.

Запірна арматура – елементи трубопроводів, що використовується для перекриття подачі теплоносія у випадку аварійних ситуацій або під час відключення тепломережі для проведення ремонтних робіт. Засувки завжди мають працювати коректно. Замість старих, що вичерпали свій ресурс, енергетики встановили сучасні засувки від провідного світового виробника. Вони надійніші в експлуатації та дозволяють швидше виконувати операційні завдання по відключенню подачі теплоносія.

Нова запірна арматура у разі пошкодження тепломережі допоможе аварійним бригадам швидше розпочинати усунення пошкоджень. Це дозволить скоротити терміни відсутності послуг у клієнтів.

Наразі ремонтна кампанія триває на усіх теплоджерелах Києва. Тут проводять діагностику, ремонт і налагодження водогрійних котлів та допоміжного обладнання. Енергетики перевіряють стан інженерних мереж, димових труб, насосного та іншого обладнання, що під час опалювального сезону працює для генерації і транспортування тепла.

Друк