ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ДЛЯ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ

Потрібно надати копії наступних документів, завірені належним чином:

1. Копія документа, яким визначено право власності чи користування на об’єкт постачання ГВП:
– Договір оренди (користування, управління, обслуговування тощо) та акт приймання-передачі до нього, якщо він передбачений умовами договору;
– Свідоцтво на право власності або Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

2. Статут (Положення).

3. Витяг з реєстру платників податку на додану вартість (ПДВ) – для платників ПДВ, або витяг з реєстру платників єдиного податку – для не платників ПДВ.

4. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, який видано не пізніше одного місяця до дати її подання до КП «Київтеплоенерго»

5. Копія затвердженого відповідним розпорядником коштів на поточний рік кошторису доходів та видатків із зазначенням витрат на оплату теплопостачання.

6. Рішення Державної податкової служби про внесення установи до реєстру неприбуткових підприємств з ознакою неприбутковості установи (для бюджетних установ).

7. Наказ про право підпису документів.  (Якщо підписантом договору являється не безпосередній керівник (уповноважений статутом), до основного пакету документів надається оригінал або завірена копія Довіреності на представника, який має право представляти інтереси своєї організації та право підпису договорів про надання послуг з ГВП  або копія наказу про надання представнику повноважень щодо підписання  господарських договорів).

7. Наказ про право підпису документів. (Якщо підписантом договору являється не безпосередній керівник (уповноважений статутом), до основного пакету документів надається оригінал або завірена копія Довіреності на представника, який має право представляти інтереси своєї організації та право підпису договорів про надання послуг з ГВП  або копія наказу про надання представнику повноважень щодо підписання  господарських договорів).

8.Бланк Договору на послуги з централізованого гарячого водопостачання для вбудованих приміщень.

Бланк Договору на закупівлю послуг з централізованого гарячого водопостачання для бюджетних організацій

Всі копії документів повинні бути завірені підписом керівника (із зазначенням ПІпБ та посади) та  скріплені печаткою підприємства. Якщо договір укладається з фізичною особою, пакет документів завіряється особистим підписом із зазначенням ПІпБ.