ОТРИМАННЯ ТЕХНІЧНИХ РІШЕНЬ

Щоб здійснити приєднання будинків, споруд житлово-цивільного, комунального, промислового призначення та інших об’єктів архітектури до теплових мереж         КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», необхідно звернутися до Центру приєднань КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за адресою: Київ, пл. Івана Франка, 5, (ПН.-ВТ. з 9:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00), ПТ. з 9:00 до 12:00,). Довідки за телефоном: 207-67-36.

Для отримання технічного рішення з проекту теплопостачання об‘єктів архітектури необхідно надати до Центру приєднань КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» такі документи:

1. Заяву від замовника на ім’я  директора КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» на погодження проектної документації (у довільній формі);

2. Проект – один примірник, який залишається в архіві (при приєднанні до теплових мереж багатоквартирного житлового будинку на розгляд додатково надаються розділи проєкта: ОВ, ВК, диспетчеризація поквартирного (розподільного) обліку теплової енергії);

3. Заповнений належним чином бланк «Реквізити замовника та платника»;

Отримуючи технічне рішення замовник надає копію квитанції про оплату послуги та акт приймання-здавання виконаних робіт, підписаний і завірений у встановленому порядку.

У разі отримання зауваження до проекту необхідно:

• усунути зауваження до проекту;

• надати відкоригований проект з листом зауважень;

• лист – звернення (від замовника або проектної організації).