Оперативна ліквідація аварії на Голосіївському проспекті, 68-А

Спеціалісти КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» менше ніж за добу локалізували масштабне аварійне пошкодження на проспекті Голосіївському, 68-а та відновили подачу централізованого опалення і гарячої води у 212 житлові будинки та 31 відомча будівля, 4 лікарняні заклади, 12 дитячих садочків та 7 загальноосвітніх шкіл.

Аварійне пошкодження тепломережі на ділянці від площі Деміївська до площі Голосіївська зафіксували о 16:00 23.10.2018. В результаті цього пошкодження без гарячої води та тепла опинилися понад 300 споживачів.

 

Причиною аварійного пошкодження стала корозія металу та зношеність трубопроводу, який перебуває в  експлуатації з 1981 року.
Оперативно-виробничі бригади КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» перекрили подачу теплоносія та відкачали воду. Спільно з патрульною поліцією, КП «ШЕУ Голосіївського району» та КП «КИЇВПАСТРАНС» був організований безпечний рух для пішоходів та транспортних засобів поза межами пролягання теплової мережі.

Щоб мешканці Голосіївського району не залишилися без опалення та гарячої води, під час ремонтних робіт та заміни частини зношеного трубопроводу, теплоенергетики підключили їх до іншого теплоджерела.

До 14:00 24.10.2018 спеціалісти КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» усунули пошкодження із заміною запірної арматури та відновили теплопостачання більшості споживачів. А 25.10.2018 теплоносієм були забезпечені решта споживачів.

Найближчим часом частина зношеного трубопроводу, який пролягає через Голосіївський проспект, буде замінено на новий.

Друк