Автомобільний парк Київтеплоенерго поповнився сучасним автотранспортом спеціального призначення

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» поповнює автомобільний парк сучасним автотранспортом спеціального призначення завдяки співпраці з міжнародними партнерами.

На виконання пункту 44 Постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» повідомляємо, що USAID Проєктом енергетичної безпеки, донором якого є Уряд США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надано міжнародну технічну допомогу КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

У результаті плідної співпраці з міжнародними донорами Підприємством на безоплатній та безповоротній основі отримано у власність мобільну лабораторію діагностики теплових мереж та три аварійних автомобілі швидкого реагування.

Зазначена техніка укомплектована необхідним та сучасним обладнанням яке дозволить Підприємству оперативно реагувати на аварійні виклики, визначати джерела пошкодження та оперативно здійснювати аварійний ремонт теплових мереж, що забезпечить безперебійне надання послуг з теплопостачання.

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» висловлює щиру подяку за плідну та результативну співпрацю представникам Уряду США Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та американському народу, за кошти якого здійснюється реалізація проєкту «Проєкт енергетичної безпеки України».

Друк