О 4:15 ранку Київтеплоенерго завершило ліквідацію пошкодження трубопроводу біля ТРЦ Ocean Plaza

Аварійні бригади Київтеплоенерго сьогодні вранці завершили ремонтні роботи з усунення пошкодження магістрального трубопроводу поблизу ТРЦ Ocean Plaza.
З моменту виявления пошкодження ввечері 13 січня три бригади Київтеплоенерго працювали в цілобовому режимі. Було здійснено розриття місця пошкодження, демонтаж пошкодженого трубопроводу, виконано роботи з гідроізоляції та укрупнення вузлів трубопроводів, замінено усю ділянку пошкодженого трубопроводу довжиною 23м на проїжджій частині.

Нагадаємо, пошкодження з витоком теплоносія на проїжджу частину за адресою: вул. Антоновича, 176 сталося о 20:19 13 січня через зношеність мережі. Трубопровід діаметром 1000 мм було прокладено в 1987 році. Він обслуговує близько 3 тис. будівель. Відразу ж після виявлення пошкодження клієнтів було перепідключено до іншого теплоджерела – СТ-1. Станом на 9:00 завершили заповнення системи теплоносієм та переключення клієнтів на постійне джерело живлення ТЕЦ-5.
Одночасно розпочнуться роботи з відновлення асфальтного покриття Голосіївським ШЕУ.

До уваги ЗМІ!
Брифінг з представниками Київтеплоенерго — об 11:00 на місці усунення пошкодження поблизу центрального входу ТРЦ Ocean Plaza.

Друк