Нові спецаварійні автомобілі, які придбало «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», економлять паливо та скорочують час ліквідації аварійних пошкоджень – Вячеслав Бінд

Комунальне підприємство «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» закупило 24 одиниці спецаварійних машин, що посилюють процес підготовки міста до опалювального сезону та зменшують термін ліквідації пошкоджень тепломереж. Уся техніка сучасного європейського зразку, вона економна та багатофункціональна, що в рази скорочує час ліквідації аварійних пошкоджень. Презентація нової техніки відбулася сьогодні, 6 вересня, на території структурного підрозділу «Автотранспорт» комунального підприємства «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».

Т.в.о. директора КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Вячеслав Бінд розповів, що підприємство придбало 24 спецаварійних автомобілі на загальну суму майже 90 млн грн. Закупівлі проводилися за рахунок уставного фонду підприємства. Це 12 екскаваторів JCB з навісним обладнанням, 2 крани маніпулятори, 2 аварійних автомобілі та 11 спецаварійок на базі Ford ( 8 з яких КП уже отримало, а ще 3 одиниці будуть доставлені найближчим часом).

«Сьогодні в КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» є три види техніки: комунальна – яка повернулася у власність КП від ПАТ «Київенерго», техніка, яку ми взяли в оренду та нова – яку ми закупили протягом 2017-2018 рр. На сьогодні це найсучасніші автомобілі. Спецаварійна техніка – це та техніка, яка реально допомагає працювати швидко та якісно. Вона допомагає нам економити паливо та значно скоротити час ліквідації аварійних пошкоджень», – відзначив під час зустрічі з журналістами Вячеслав Бінд.

Новий транспорт був необхідний для щоденної роботи аварійних бригад. Адже щодоби спеціалісти КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» ліквідовують 40-50 пошкоджень тепломереж по всьому місту. Кожне з яких різного масштабу і різної складності, тому потребує індивідуального підходу. А нова техніка поєднала в собі усі найнеобхідніші інструменти. Вона багатофункціональна і максимально автономна, оскільки обладнана додатковими електрогенераторами та електродвигунами. Крім того, вона може працювати в будь-яку погоду при температурі повітря від – 40 до +50 градусів.

Наприклад, спецаварійні автомобілі поєднали в собі функції відразу кількох машин. Вони обладнані:
– гідравлічними інструментами, які в лічені хвилини знімають асфальтне покриття та дроблять ґрунт;
– автономною системою відкачки води з власним електрогенераторам та електродвигуном;
– електрозварювальним апаратом для ремонту труб;
– відділенням для аварійної бригади, загальна пасажиромісткість яких – 6 осіб.

Новий кран маніпулятор поєднав в собі бортовий автомобіль для перевезення вантажів та автомобільний кран. Екскаватори обладнані гідромолотом, гідрофрезою та додатковим ковшом. Крім того, вони можуть виконувати функцію вантажопідйомного механізму. Таким чином аварійна бригада, яка виїжджає на місце пошкоджень, має на борту свого автомобіля усі необхідні інструменти і може відразу приступати до роботи.

До кінця року КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» планує закупити ще 8 спецаварійних автомобілів з гідравлічною технікою, 2 аварійні машини повнопривідні обладнані на випадок стихійних лих та асфальторіз.

Друк