Невідомі пошкодили аварійну техніку «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», що працювала над заміною пошкоджених мереж

Інцидент стався 22 жовтня о 23:45 в одному з житлових масивів Києва, за адресою пров. Бехтерівський, 10. У цей час там працювала аварійна бригада «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», щоб відновити жителям навколишніх будинків гаряче водопостачання та включити опалення. Нагадаємо, спеціалісти КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» працюють позмінно в цілодобовому режимі. Невідомі жбурнули в аварійну бригаду каміння.

На щастя, ніхто із працівників та перехожих не постраждав. Однак в результаті – розбите лобове скло екскаватора, через що аварійна бригада була змушена призупинити свою роботу. Була викликана слідчо-оперативна група поліції та складено протокол.

Варто зазначити, що нові екскаватори, які нещодавно придбали для комунального підприємства за кошти міської громади, коштують понад 3 млн грн. за одиницю. Тепер екскаватор потребує ремонту й не може бути задіяний в усуненні пошкоджень мереж: заміна лобового скла обійдеться у близько 18 тис гривень.

Ремонтні роботи за адресою пров. Бехтерівський, 10 відновлені вранці 23 жовтня. Станом на сьогодні ліквідація пошкодження за цією адресою мережі завершується. Теплоенергетики замінили більше трьох метрів зношеного трубопроводу. Вже найближчим часом споживачам відновлять гаряче водопостачання та ввімкнуть опалення.

Друк