На вулиці Кулібіна замінять ділянку тепломережі, яка пропрацювала майже 50 років

КП «Київтеплоенерго» проводить реконструкцію трубопроводів на вулиці Кулібіна. Ця ділянка тепломережі довжиною понад 600 м була збудована у 1972 році і потребувала заміни. Замість зношених трубопроводів прокладуть нові попередньо ізольовані, щоб підвищити надійність теплозабезпечення для мешканців 5 житлових будинків.

У місті Києві одна з найрозгалуженіших у Європі централізованих систем теплових мереж. Її загальна протяжність — понад 2700 км. На сьогодні 80 % трубопроводів вичерпали свій нормативний термін експлуатації. Одразу після повернення у 2018 році теплоенергетичного комплексу в управління міста Київтеплоенерго розпочало масштабну заміну трубопроводів. Вона проводиться за Інвестиційною програмою підприємства та Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва.

«У цьому році Київтеплоенерго продовжує розпочату реконструкцію трубопроводів на найбільш аварійних ділянках. Незважаючи на сьогоднішню кризову ситуацію в галузі через встановлення жорстких умов закупівлі газу для підприємств теплопостачання і дефіцит обігових коштів, роботи не припиняємо. Зараз триває активна фаза на вулиці Кулібіна. Тут трубопровід був введений в експлуатацію майже 50 років тому. Він давно відпрацював свій нормативний строк служби — лише за останні чотири роки аварійні бригади усунули 26 пошкоджень. Також заміну тепломереж розпочали і на інших об’єктах — на вулицях Вифлеємській, Гетьмана і Леваневського», — розповів директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.

Нові попередньо ізольовані трубопроводи обладнані запірною арматурою європейського зразка і системою аварійної сигналізації. Їхній гарантійний термін експлуатації — 40-50 років.

Нагадаємо, за програмою заміни тепломереж у 2019-2020 роках провели повну реконструкцію 270 км трубопроводів. Завдяки цьому їхня аварійність знизилась на 15 %.

Усі новини про столичну теплоенергетику — на нашому Telegram-каналі https://t.me/kyivteploenergo

Друк