На вул. Йорданській замінять 400 метрів зношених тепломереж від теплового пункту до 6 житлових будинків

Близько 400 метрів зношених трубопроводів замінять в Оболонському районі на вул. Йорданська. Це розподільчі мережі, які забезпечують тепло та гарячу воду від центрального теплового пункту до 6 найближчих житлових будинків. Саме такий комплексний підхід заміни трубопроводів, а не латання окремих дірок застосовує КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» під час цьогорічної ремонтної програми. Проте в якому зараз стані старі мережі, що демонтують енергетики, та які використовують нові трубопроводи розповів журналістам Факти ICTV начальник району теплових мереж «Поділ» Сергій Черноштан.

За словами начальника району теплоенергетики демонтують старі вражені корозією та іржею трубопроводи, які уже відпрацювали не 1, а 2-3 терміни своєї експлуатації, а на їхнє місце прокладають нові – з попередньою тепло- та гідроізоляцією.

На ділянках, де минулого опалювального сезону було виявлено велику кількість пошкоджень, теплотраси міняють комплексно від теплових пунктів до будинків, це допоможе в майбутньому забезпечити стабільне теплопостачання та безаварійну роботу тепломереж всього мікрорайону. Так на мережах, які прокладені від теплового пункту за адресою вул. Йорданська,18 минулої зими ліквідували більше 20 пошкоджень. Щоразу під час ремонтів доводилося призупиняти теплопостачання. Тому було прийнято рішення замінити повністю труби на даній ділянці. Крім того, в тепловому пункті встановили новий бойлер, який забезпечить безперебійне та якісне постачання тепла і гарячої води мешканцям ближніх будинків, розповів начальник РТМ «Поділ».

«Наступні 50 років сподіваюся, що ми сюди навіть не будемо повертатися», — зазначив Сергій Черноштан.

Нагадаємо, що 6 квітня в Києві офіційно завершився опалювальний сезон, а вже 8 квітня в КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» розпочали ремонтну програму тепломереж. Протягом міжопалювального сезону теплоенергетики планують замінити близько 130 км зношених трубопроводів.

Друк