На ТЕЦ-5 пройшов семінар для учасників ринку електроенергії

На ТЕЦ-5 КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» відбувся навчальний семінар на тему: «Робота теплоелектроцентралей на сегментах ринку електричної енергії», який організувала Асоціація «УкрТЕЦ». На захід були запрошені представники: ДП «Оператор ринку», ПрАТ «НЕК «Укренерго», ТБ «Українська енергетична біржа», а також теплоелектроцентралей з різних областей України.

«Як відомо, з 1 липня 2019 року в Україні стартував ринок електроенергії. Щоб стати його повноправним учасником, нам потрібно відповідати вимогам часу та досконало вивчити всі нюанси. Тому під час семінару підсумували роботу в нових умовах, а також детально обговорили три основні складові ринку електроенергії: ринок «на добу наперед», внутрішньодобовий ринок і ринок двосторонніх договорів», – зазначив директор СП «Київські ТЕЦ» та віце-президент Асоціації «УкрТЕЦ» Олександр ШЕВЧЕНКО.

Крім того, експерти детально обговорили особливості роботи в програмному комплексі оператора ринку та функціонал платформи Market Management System (MMS) – програми для двох нових сегментів оптового ринку електроенергії: балансуючого та допоміжних послуг. Представники Української енергетичної біржі також ознайомили присутніх з перспективами біржової торгівлі енергоносіями.

Друк