На Оболоні реконструюють тепломережі та відновлюють благоустрій дворів

Київтеплоенерго завершує капітальний ремонт однієї з найбільш зношених ділянок тепломереж на Оболоні – на вул. Озерній. Тут замінили близько 2,6 км трубопроводів. Благоустрій у дворах будинків, школи та дитячого садка повністю відновили.

Тепловики реконструювали мережі централізованого опалення та гарячого водопостачання, що живлять 5 багатоповерхівок (майже 800 квартир), дитячий садочок та школу.

Старі тепломережі тут були прокладені 47 років тому – у 1973 році – і вже повністю вичерпали свій термін експлуатації. Лише за останні 5 років тут сталося 29 пошкоджень, у середньому це 6 на рік.

Зношені комунікації центрального опалення замінили на попередньо ізольовані труби європейського зразка. Нові трубопроводи оснащені системою сигналізації про пошкодження, яка у разі витоку дає змогу точно визначити його місце. Для гарячого водопостачання проклали суцільнолиті пластикові труби з тепловою ізоляцією, які не мають стиків. Строк експлуатації тепломереж становить 40-50 років.

Одразу після завершення реконструкції мереж було відновлено благоустрій зелених зон та асфальтобетонного покриття у дворах. Поклали новий асфальт до самих під’їздів будинків, відновили й пішохідні доріжки. На шкільному подвір’ї та біля дитячого садка також відновили асфальт та зелені зони у місцях розриттів.

«Роботи на вул. Озерній проводимо по програмі Соціально-економічного розвитку Києва на 2020 рік. При модернізації тепломереж використовуємо сучасні, довговічні матеріали та обладнання. Кожний з майже трьох десятків проектів з реконструкції мереж, що наразі тривають у всіх районах Києва, передбачає відновлення зелених зон та асфальтного покриття. На вул. Озерній благоустрій завершили одним з перших», – зазначив  Василь Деревицький, директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго».

Нагадаємо, що цьогорічна програма заміни тепломереж у Києві є продовженням минулорічної. У 2019 році Київтеплоенерго замінило 130 км трубопроводів. Це знизило на 10% аварійність у опалювальному сезоні 2019-2020. Цього року Київтеплоенерго замінить більше 100 кілометрів теплотрас. Найбільші об’єкти модернізації розташовані на Теремках, Виноградарі, Борщагівці, Троєщині та центральній частині Києва.

Більше новин про столичний енергетичний комплекс – на Telegram-каналі Київтеплоенерго та у Facebook

Друк