На місці пошкодженої магістральної тепломережі на вулиці Антоновича замінять 100 м трубопроводу

Київтеплоенерго проводить ремонтні роботи з усунення пошкодження магістральної тепломережі на вулиці Антоновича, 176. Наразі на місці витоку проведено земляні роботи, визначено точне місце пошкодженого трубопроводу і виконано діагностику тепломережі. У ліквідації пошкодження задіяно близько 25 співробітників аварійних бригад і 14 одиниць спецтехніки (у тому числі 3 екскаватори, автокран, довгомір, самоскиди, 6 спецаварійок).
У ході проведення робіт планують замінити 100 м трубопроводу. Перший етап робіт буде закінчено в суботу – 29.05.2021року.

Нагадаємо, пошкодження магістрального трубопроводу на вулиці Антоновича, 176 було виявлено сьогодні о 12:41 в ході гідравлічних випробувань. Аварійна бригада Київтеплоенерго, яка знаходилась на чергуванні поблизу, оперативно локалізувала витік води і одразу розпочала ремонтні роботи.
Пошкоджений трубопровід діаметром 1000 мм був введений в експлуатацію в 1987 році.
На час проведення ремонтних робіт рух транспорту біля місця пошкодження частково обмежений.

Зазначимо, гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Це визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378. Тепломережі випробовують на гідравлічну міцність та щільність, щоб своєчасно виявити «слабкі» місця трубопроводів і зменшити рівень аварійності під час старту наступного опалювального сезону.

Друк