На Київських ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 відремонтували понад 1100 одиниць обладнання

У рамках підготовки до опалювального сезону на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 провели ремонт більше ніж 1100 одиниць обладнання. Про це повідомив під час брифінгу начальник технічної служби структурного підрозділу «Київські ТЕЦ» комунального підприємства «Київтеплоенерго» Сергій Смілян.

Зазначимо, теплоелектроцентраль №5 та теплоелектроцентраль №6 забезпечують теплом та опаленням 60% киян, а також виробляють електричну енергію, що надходить в об’єднану енергосистему.

«На сьогодні на ТЕЦ-5 відремонтовано 770 одиниць обладнання. Мова йде про ремонтні роботи на трьох енергоблоках, трьох водогрійних котлах, понад сотні одиниць насосного обладнання. Ці заходи сприятимуть підвищенню ефективності та надійності обладнання в опалювальний сезон. Планові роботи здійснюються також на ТЕЦ-6, де проведено ремонт 370 одиниць обладнання. Зокрема – енергоблоку № 1,чотирьох водогрійних котлів, майже сотні вимикачів ліній електропередач і трансформаторів», – зазначив Сергій Смілян.

Вперше за останні 30 років на ТЕЦ-6 проводиться ремонт димової труби, висота якої 270 метрів. Проведення таких робіт дасть можливість захистити димову трубу від руйнування. Під час капремонту міняють зруйновані часом та корозією захисні плити на верхівці труби, розчищають нашарування,  ліквідовують пошкодження бетону та металоконструкцій.

Друк