На бульварі Вацлава Гавела замінили ділянку магістральної тепломережі, яка пропрацювала 35 років

Заміна та реконструкція зношених тепломереж — один із пріоритетів масштабної модернізації столичної теплоенергетики. Її реалізацію Київтеплоенерго розпочало одразу після повернення енергооб’єктів в управління міста у 2018 р.

Днями Київтеплоенерго завершило реконструкцію частини магістрального трубопроводу на бульварі Вацлава Гавела, 36. Ділянка тепломережі була прокладена у 1986 році. У зоні обслуговування — 16 житлових і 16 відомчих будівель.

«Протягом останніх років на цій ділянці все частіше траплялися пошкодження. Тому було прийнято рішення повністю її замінити. У подальшому це дозволить покращити параметри подачі теплоносія та підвищити надійність теплопостачання до навколишніх будинків. Це перший проєкт заміни застарілих тепломереж у цьому році. Невдовзі стартує цьогорічна програма реконструкції столичних тепломереж, яку реалізуємо вже третій рік поспіль», — зазначив директор СП «Київські теплові мережі» Василь Деревицький.

Нагадаємо, нині зношеність теплових мереж у Києві становить 80%. За попередні два роки Київтеплоенерго замінило 270 км трубопроводів, що становить майже 10% від їх загальної протяжності (понад 2,7 тис. км).

Замість старих трубопроводів прокладають нові попередньо ізольовані. Вони обладнані запірною арматурою європейського зразка і системою аварійної сигналізації. Гарантійний термін експлуатації нових трубопроводів — 40-50 років.

Більше новин про столичний енергокомплекс — на Telegram-каналі Київтеплоенерго https://t.me/kyivteploenergo

Друк