Магістранти-теплотехніки КПІ презентували енергетикам столиці свої інноваційні розробки

Синергія досвіду кращих енергетиків та інноваційні розробки молодих науковців. Це лейтмотив великої енергетичної конференції, що відбулась на ТЕЦ-5 КП «Київтеплоенерго». Тут зустрілись досвідчені енергетики-ветерани, які будували і розвивали енергетику Києва й України, та майбутні енергетики — магістранти КПІ ім. Сікорського.

Учасники конференції обговорили сучасний стан галузі. А фіналісти конкурсу «Молодь – енергетиці України» – магістранти КПІ ім. Сікорського –  презентували сучасні технологічні рішення, що дозволяють вдосконалити роботу діючих теплових котлів.

«Енергетика – це основа економіки будь якої країни. Сьогодні діюче обладнання потребує інвестицій та нових технологій. Їх треба створювати, впроваджувати, вдосконалювати. І такі технології сьогодні розробляють студенти КПІ», — відзначив Генадій Варламов, д.техн.н, професор, зав. кафедри теоретичної і промислової теплотехніки КПІ ім. Сікорського.

Цей підхід розділяють енергетики «Київтеплоенерго». Компанія підтримує конкурс студентських інноваційних розробок і впроваджує їх на своєму обладнанні. «Уся українська енергетика відчуває гостру потребу в кваліфікованих працівниках. Ми налагоджуємо співпрацю з провідними українськими навчальними закладами, які готують енергетиків. Надзвичайно важливо, аби зі студентської лави вони могли знайомитись зі справжньою енергетикою, з обладнанням, досвідченими фахівцями. З КПІ ім.Сікорського ми підписали меморандум про співпрацю і приймаємо студентів на стажування, пропонуємо подальше постійне працевлаштування», — розповіла Світлана Строкач, директор з управління персоналу «Київтеплоенерго».

Друк