Ліквідацію пошкодження біля ТРЦ Оcean Plaza завершать за одну добу – вранці 15 січня

На оперативному ранковому прес-брифінгу Київтеплоенерго проінформувало ЗМІ про терміни усунення пошкодження магістрального трубопроводу на проїжджій частині за адресою вул.Антоновича, 176 поблизу ТРЦ Ocean Plaza.

Нагадаємо, пошкодження з витоком теплоносія на проїжджу частину відбулося вчора о 20:19 через зношеність мережі. Трубопровід діаметром 1000 мм було прокладено в 1987 році. Він обслуговує близько 3 тис. будівель. Відразу ж після виявлення пошкодження аварійні бригади Київтеплоенерго розпочали відкачку води, а диспетчерські служби — перепідключення клієнтів на живлення від іншого теплоджерела. Таким чином до 7:00 14 січня теплопостачання клієнтів у зоні пошкодженого трубопроводу було відновлене.
Наразі на місці працюють три аварійно-відновлювальні бригади Київтеплоенерго і задіяна спецтехніка. У ході проведення ремонтних робіт буде замінено усю ділянку пошкодженого трубопроводу довжиною 23м на проїжджій частині. Зварювальні роботи будуть завершені сьогодні опівночі, після чого розпочнеться відновлення асфальтного покриття на проїжджій частині.
Слід зазначити, ТРЦ Ocean Plaza збудовано з порушенням нормативів в охоронній зоні тепломереж.

До уваги ЗМІ!
Наступний прес-брифінг з представниками «Київтеплоенерго» — сьогодні об 11:00 біля центрального входу ТРЦ Ocean Plaza. Трансляція на сторінці Київтеплоенерго у facebook.

Друк