Київтеплоенерго завершує перше зняття показань будинкових лічильників тепла в цьому опалювальному сезоні

Сьогодні у присутності мешканців будинку за адресою: вул. Антоновича, 170/172 фахівці Київтеплоенерго провели контрольне зняття показань будинкового лічильника тепла. Практика залучення мешканців  житлових будинків до цього процесу допомагає киянам впевнитися в прозорості нарахувань за послуги теплопостачання.

Наразі майже 90% житлових будинків Києва оснащені загальнобудинковими приладами обліку. Наявність загальнобудинкового  приладу обліку теплоенергії надає можливість мешканцям заощаджувати до 25-30% вартості опалення.

За даними минулого опалювального сезону, в середньому щомісяця близько 5 тис. киян виявляють бажання брати участь у контрольному знятті показань лічильників тепла теплопостачальною компанією, щоб пересвідчитися у прозорості нарахувань.

КП «Київтеплоенерго» надає таку можливість усім бажаючим.  Для цього достатньо залишити заявку у центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером 1557 або звернутися до структурного підрозділу «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» за адресою  вул. Жилянська, 83/53.

«Нарахування за тепло, спожите в цьому будинку, і в усіх інших, оснащених лічильниками, проводяться за показаннями приладів обліку. Згідно з цими даними наші клієнти отримають нарахування за листопад. Контрольне зняття показань зазвичай ми проводимо в останню декаду кожного місяця опалювального сезону, і кожен бажаючий може долучитись до цього процесу», —   пояснив директор структурного підрозділу «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін.

З моменту оснащення житлового фонду столиці  фахівці Київтеплоенерго  активно проводять роботи з технічної підтримки приладів обліку. Зокрема, впродовж 2019 року Київтеплоенерго  налагодить роботу близько 900 лічильників.

Варто також зазначити, що близько 4 тис. приладів будинкового обліку тепла оснащені модемами, за допомогою яких здійснюється дистанційний контроль та зняття показань.

Задля збереження лічильників КП «Київтеплоенерго» разом з міською владою продовжує роботу зі встановлення лічильників тепла з охоронною системою. Оснащення охоронної системи лічильника здійснюється на підставі рішення загальних зборів мешканців багатоквартирного будинку. Будинок, де лічильник було вкрадено, новий прилад встановлять безкоштовно за умови наявності охоронної системи.

Нагадаємо, нещодавно  в столиці запрацював у тестовому режимі сайт, де споживачі можуть перевірити теплоспоживання у своєму будинку. Ресурс teplo.org.ua містить інформацію про технічні характеристики будинку та споживання тепла протягом опалювального сезону, а також механізми зниження вартості тепла. Крім того, ресурс дозволяє порівнювати будинки і пересвідчитися у прозорості нарахувань за тепло.

Друк