Київтеплоенерго замінило пошкоджені ділянки трубопроводу, яким взимку постачається тепло для майже 400 будівель

Київтеплоенерго усунуло пошкодження одразу на двох ділянках тепломережі на вулиці Симона Петлюри. Їх виявили під час проведення гідравлічних випробувань.

Це магістральний трубопровід діаметром 500 мм. Він введений в експлуатацію у 1988 році та відпрацював свій ресурс.

Роботи із заміни пошкоджених ділянок на вулиці Симона Петлюри ускладнювались тим, що у місці прокладки однієї з ділянки трубопроводів високий рівень ґрунтових вод. Щоб виконати необхідний ремонт, фахівці спочатку провели їх дренаж, і тільки потім приступили до демонтажу пошкодженої ділянки та замінили її на нову сталеву трубу. Також виконали її гідроізоляцію та утеплення. Одне із пошкоджень сталось в теплокамері. Незважаючи на великий діаметр трубопроводу, фахівцям вдалось виконати усі роботи із заміни пошкодженої ділянки труби без розкриття самої теплокамери.

Завдяки проведеним ремонтним роботам підвищиться надійність теплопостачання для 238 житлових будинків, 6 лікарень, 6 освітніх закладів та 141 відомства.

Нагадаємо, наразі в Києві тривають гідравлічні випробування. Труби перевіряють на щільність і міцність, щоб мінімізувати виникнення аварійних ситуацій під час проходження опалювального сезону. Гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки до опалювального сезону (визначено Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378).

Друк