КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО ВІТАЄ КИЯН З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Проводжаючи сьогодні 2022-й рік, ми, усі українці, маємо однакові підсумки. Ми горді своєю країною, своїми ЗСУ та енергетиками, які втримують безпрецедентний терористичний тиск, горді бути українцями.

Ціна свободи та незалежності, яку сплачує щохвилини наш народ, це кров і страждання, численні втрати та зламані долі, покоління дітей, які знають правила “двох стін”, звуки сирен та вибухів. І ми ніколи не забудемо цю ціну. Як і ніколи не зможемо забути 2022 рік. І усі наступні новорічні, і не тільки, вітання починатимуться з побажань мирного неба.

В новий 2023 рік ми входимо з одним спільним бажанням – перемоги світла над темрявою, добра над абсолютним злом. Ми на світлій стороні і це надихає, дає нові сили: жити, боротися, працювати, відновлювати, мріяти про завершення цієї страшної війни і життя після перемоги.

Прийміть щирі новорічні вітання від нашого багатотисячного колективу енергетиків, усі надзусилля якого спрямовані зараз на те, щоб у ваших будинках було світло, тепло й затишно. Ми вдячні вам за розуміння, терпіння, вдячність та незламність.

Мирного неба в Новому 2023 році!

Ваше Київтеплоенерго

Друк