Київтеплоенерго відремонтувало трубопровід, яким постачається тепло для понад 250 будівель Голосіївського району

Київтеплоенерго усунуло пошкодження тепломережі на Голосіївському проспекті. Їх виявили під час проведення гідравлічних випробувань, що здійснюються в рамках підготовки системи тепломереж міста до опалювального сезону 2024-2025 рр.

Магістральний трубопровід діаметром 800 мм експлуатується близько 50 років. Від його роботи залежить надійність теплопостачання цілого мікрорайону. Під час перевірки трубопроводу на гідравлічну щільність та міцність тут було виявлено одразу два пошкодження.

Аварійні бригади Київтеплоенерго замість пошкоджених ділянок трубопроводу змонтували нові, виконали їх гідро- та теплоізоляцію. Також здійснили засипку тепломережі та підготовили місце проведення робіт до відновлення благоустрою. Ремонтні роботи проходили безпосередньо під лініями електропередач, тому монтувати великогабаритну трубу автокраном доводилося з особливою точністю.

Роботи є частиною поточного ремонту, коли заміні підлягають лише аварійні зношені елементи тепломережі. Ремонт виконали в межах господарської діяльності підприємства без залучення додаткових бюджетних коштів. Завдяки проведеним роботам підвищиться надійність теплопостачання для 217 житлових будинків, 5 лікарень, 16 навчальних закладів та 14 відомчих будівель.

Друк