Київтеплоенерго усуває пошкодження тепломережі на проспекті Перемоги

24 лютого близько 2-ї ночі виявлено пошкодження тепломережі на проспекті Перемоги, 39. Частина теплоносія через дренажну систему потрапила у пішохідний перехід. Аварійна бригада Київтеплоенерго оперативно локалізувала місце пошкодження та розпочала відкачку води.

Ремонтні роботи в місці пошкодження розпочинаються за узгодженням з власниками суміжних комунікацій. Виявлене пошкодження не призвело до припинення теплопостачання у навколишніх будинках. Ремонтні роботи планують завершити після опівночі.

Пошкоджений трубопровід був введений в експлуатацію 42 роки тому (1979-го). Повна заміна цієї ділянки тепломережі запланована на цей рік.

Нагадаємо, у Києві 80% теплових мереж вичерпали свій нормативний термін експлуатації і потребують заміни. У 2020 році Київтеплоенерго провело повну реконструкцію 140 км трубопроводів. Замість старих прокладають нові попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка і системою аварійної сигналізації. Загалом за два роки Київтеплоенерго замінило 270 км тепломереж.

Уся інформація про терміни відновлення послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання – у Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону), (044) 500-1557 (з мобільного) або на сайті: https://1557.kyiv.ua/login.

Читайте новини про столичний енергокомплекс також на нашому Telegram-каналі: https://t.me/kyivteploenergo.

Друк