Київтеплоенерго у міжсезоння усунуло 1,5 тисячі пошкоджень теплових мереж

У місті Києві триває підготовка до опалювального сезону. Проводяться планові роботи з перевірки мереж на міцність та виявлення пошкоджень, а також здійснюється заміна зношених трубопроводів. Про це під час штабу з підготовки до зими повідомив директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго»» Василь Деревицький.

За його словами, на гідравлічну щільність вже перевірено 78% тепломереж міста. У результаті проведення випробувань аварійно-відновлювальні бригади Київтеплоенерго усунули понад півтори тисячі пошкоджень.

«За останні три місяці КП «Київтеплоенерго» замінило 35 км зношених трубопроводів. Наразі роботи із заміни мереж проводяться у Дарницькому районі на вулиці Горлівській, де замінять пів кілометра трубопроводів. Також роботи тривають у Подільському районі – на Маршала Гречка буде замінено 700 м аварійних мереж на нові. Для опалення – це попередньо ізольовані труби, у яких строк служби 25 років. А для гарячого водопостачання – гнучкі і легкі пластикові труби з терміном експлуатації не менше 30-40 років», – заявив Деревицький.

Друк