Київтеплоенерго реконструює водогрійний котел на станції теплопостачання у Святошинському районі

Попри інтенсивні травневі обстріли в Києві триває підготовка теплоджерел та теплогенеруючого обладнання до наступного опалювального сезону. Зокрема, зараз виконується капітальний ремонт водогрійного котла потужністю 100 Гкал/год на одній із станцій теплопостачання.

Він був введений в експлуатацію 34 роки тому. Під час капітального ремонту демонтуються старі та встановлюються нові поверхні нагріву, що дозволить відновити номінальний коефіцієнт корисної дії котла. На цих поверхнях відбувається нагрівання теплоносія, який тепломережами транспортується до споживачів для опалення та гарячого водопостачання. Також будуть встановлені нові засувки на вході в котел. На завершальному етапі виконають роботи з обмурування.

Цей ремонт завершує цикл капітальних ремонтів теплогенеруючого обладнання станції тепла, яка забезпечує теплом близько 300 житлових будинків, 160 відомств, 26 навчальних закладів та 18 лікарень. Впродовж попередніх років на теплоджерелі проведені капітальні ремонти інших двох водогрійних котлів.

У ході підготовки до наступного опалювального сезону на котельнях та станціях теплопостачання перевіряється стан інженерних мереж, димових труб, проводиться ремонт і налагодження основного та допоміжного обладнання. Це дозволяє відновити ефективність та забезпечити надійне теплопостачання для киян у опалювальний період.

Друк