Київтеплоенерго представило українську теплову галузь в міжнародній асоціації Euroheat & Power

Починаючи з 2020 р. КП «Київтеплоенерго» приєдналося до міжнародної асоціації Euroheat & Power і наразі є єдиним українським теплопостачальним підприємством у складі цієї впливової організації, що представляє сектор централізованого теплопостачання та охолодження в Європі і за її межами.

Членами Euroheat & Power є представники понад 30 країн світу, в тому числі національні асоціації централізованого теплопостачання та охолодження, комунальні підприємства, які експлуатують системи централізованого енергопостачання, промислові асоціації та компанії, виробники, університети, науково-дослідні інститути і консультанти, що працюють в цьому секторі.

Euroheat & Power активно популяризує:

  • європейську політику декарбонізації економіки, яка полягає в розвитку екологічно чистої генерації на базі поновлюваних джерел енергії, що дозволить не лише скоротити витрати на дороге викопне паливо, але й сприятиме зменшенню викидів парникових газів СО₂ традиційних джерел енергетики;
  • розвиток теплоенергетичної галузі, ґрунтуючись на зв’язку між місцевими ресурсами і потребами, що сприяє підвищенню енергетичної безпеки країни;
  • концепцію централізованого теплопостачання з індивідуальним тепловим регулюванням;
  • розробку технологій та інновацій, спрямованих на підвищення ефективності централізованого теплопостачання та сталого розвитку галузі в цілому. Сприяє в пошуку фінансування для їх втілення.

«Для нашого підприємства долучення до такого міжнародного співтовариства — це велика перспектива, відповідальність та можливість розвитку в теплоенергетиці сучасного прогресивного мислення шляхом партнерства, обміну досвідом, постійного діалогу з політиками й спільнотами на місцевому, національному і європейському рівнях.  Київська система централізованого теплопостачання є найбільшою в Європі. Однак її технічна і економічна ефективність нижча, ніж у європейських сусідів. Ми маємо стрімко змінюватись та досягати європейських стандартів задля створення сучасної ефективної системи теплопостачання, здатної забезпечити наших клієнтів надійними та якісними послугами. Допомогти в цьому нам може досвід сусідів, розташованих в схожому з нашим кліматичному поясі, які досягли більших успіхів в питаннях розвитку і ефективної модернізації галузі, таких як: Данія, Латвія, Естонія, Польща. Підприємства теплоенергетичної галузі цих країн є членами Euroheat & Power», — зазначив директор КП «Київтеплоенерго» Вячеслав Бінд.

Друк