Київтеплоенерго планує розширити діяльність власного «Навчального центру» для підвищення кваліфікації працівників

Протягом останнього року в «Навчальному центрі» комунального підприємства «Київтеплоенерго», що розташований за адресою: вул. Жилянська,83/53, провели перепідготовку і підвищення кваліфікації для більш ніж тисячі працівників. Отримавши нові знання, спеціалісти розвиватимуть весь енергетичний комплекс столиці відповідно до європейських стандартів.

Нагадаємо, у травні минулого року енергетичний комплекс перейшов в управління міста. До новоствореного комунального підприємства «Київтеплоенерго» був переведений і колектив у складі близько 8 тисяч спеціалістів. Одним із пріоритетів у роботі комунального підприємства є актуалізація знань працівників з огляду на впровадження нових технологій та розробок. За рік підприємству вдалося провести навчання з питань охорони праці, технічної експлуатації, пожежної безпеки для керівників, професіоналів, фахівців та службовців.  Проведена перепідготовка для стропальників та машиністів котлів. Постійно проводиться навчання для підвищення кваліфікації працівників за різними напрямами. Наприклад, щодо безпечних  прийомів та методів обслуговування установок для пилогазоуловлювання, а також щодо ремонту теплових мереж і теплових пунктів.

Основними пріоритетами для підприємства є робота винятково на принципах клієнтоорієнтованості та підвищення власної енергоефективності.

«Наразі ми вже облаштували два навчальні кабінети, один із яких повністю комп’ютеризований.  Але в майбутньому плануємо розширити діяльність «Навчального  центру», адже для розвитку Підприємства необхідні нові знання для наших працівників. І ми робимо все можливе для удосконалення їхніх професійних навичок», – розповіла СВІТЛАНА СТРОКАЧ, директор з управління персоналом КП «Київтеплоенерго».

До речі, фахівці підприємства вже розробляють додаткові навчальні програми, зокрема з питань екології та за різними напрямами для працівників нових структурних підрозділів «Енерозбут» та «Енергоналадка».

Для всіх охочих, які цікавляться історією енергетичного комплексу Києва, у «Навчальному  центрі»  (вул. Жилянська,83/53) виставлена експозиція музею КП «Київтеплоенерго». В експозицію входить 41 постійний стенд з фото, на яких відтворена історія розвитку енергетичного комплексу з 1878 до 2019 рр. Загалом музейний фонд нараховує понад 26 тисяч одиниць різних історичних документів, фотоальбомів, книг, журналів.

Друк