Київтеплоенерго: параметри теплоносія для опалення і гарячої води  в Києві відповідають температурі зовнішнього повітря

Температура теплоносія, що використовується для надання послуг з опалення та гарячого водопостачання, в Києві регулюється з урахуванням середньодобової температури графіком, який Київтеплоенерго щороку до початку опалювального сезону погоджує з Київською міською адміністрацією.

Дані про середньодобову температуру Київтеплоенерго отримує щодоби від Укргідрометцентру. На їх основі визначається навантаження на обладнання підприємства —  енергетичні блоки, водогрійні котли.

Cтаном на сьогодні, згідно з температурним графіком на опалювальний сезон 2019-2020, за середньодобової температури на вулиці + 5 температура теплоносія має бути + 65.

Слід зазначити, регулювання температури теплоносія відбувається один раз на добу. Технічні можливості централізованої системи теплозабезпечення не дозволяють робити це частіше.

Нагадаємо, у мешканців багатоповерхівок є можливість підвищити енергоефективність будинків. Для цього необхідно долучитися до муніципальної програми «70/30», у рамках якої у житловому будинку можна встановити індивідуальний тепловий пункт, відремонтувати мережі теплопостачання, утеплити фасад, замінити вікна і двері тощо.

Дізнатися більше інформації про теплопостачання будинку, обладнані у ньому прилади обліку, а також як оптимізувати витрати на опалення – можна на веб-ресурсі teplo.org.ua.

Друк