Київтеплоенерго отримало урядову відзнаку за мужність та розвиток енергетики в умовах воєнного стану

Колектив КП «Київтеплоенерго» отримав урядову відзнаку за мужність та вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі України в умовах воєнного стану — Почесну грамоту Кабінету міністрів України та медаль.

«Це відзнака зусиль кожного працівника майже дев’ятисячного колективу Київтеплоенерго, який вже близько двох років тримає свій енергетичний фронт. Завдяки цьому Київ забезпечений теплом і світлом попри повітряні атаки, ракетні удари і руйнування», — підкреслив директор комунального підприємства «Київтеплоенерго» Вячеслав Бінд.

Щоб місто не занурилось в холод та темряву, працівники Київтеплоенерго тижнями жили на роботі, коли точились бої поблизу Києва. Долали пішки десятки кілометрів до робочих місць, коли зупинився громадський транспорт. Ризикуючи життям, гасили пожежі й рятували обладнання теплоелектроцентралей та котелень, піднімали «з нуля» енергосистему після блекауту, замінювали пошкоджені обстрілами трубопроводи, за лічені хвилини перемикали живлення теплоджерел до генераторів, розгортали пересувні котельні біля столичних лікарень.

Все це вже стало невідʼємною складовою загального подвигу української енергетики.Друк