«Київтеплоенерго» отримало ліцензію з перероблення побутових відходів на заводі «Енергія»

Сьогодні, 27 липня 2018 року, КП «Київтеплоенерго» отримало ліцензію на право провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів за місцем провадження господарської діяльності на столичному сміттєспалювальному заводі «Енергія». Рішення про видачу ліцензії було одностайно прийняте Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) під час робочого засідання.

Ліцензія дає законне право заводу «Енергія» продовжити свою роботу із переробки твердих побутових відходів (ТПВ) та виробництво і відпуск теплової енергії вже у складі комунального підприємства «Київтеплоенерго». Нагадаємо, що 1 серпня 2018 року сміттєспалювальний завод «Енергія» переходить в управління міста – КП «Київтеплоенерго».

Також зауважимо, що 19 липня КМДА затвердив тариф для КП «Київтеплоенерго» на виробництво теплової енергії на установках із використанням альтернативних джерел енергії (у тому числі, і заводі «Енергія»). Ознайомитися із тарифами можна на сайті КМДА за посиланням .

Нагадаємо, що раніше КП «Київтеплоенерго» отримало ліцензії на виробництво електричної та теплової енергії на ТЕЦ, генерацію теплової енергії на котельнях, транспортування та постачання теплової енергії, а також виробництво теплової енергії і переробку ТПВ на заводі «Енергія».

Зазначимо, що ліцензією із переробки побутових відходів комунальне підприємство завершило повне коло з ліцензування усіх видів діяльності «Київтеплоенерго». Підприємство отримало усі необхідні ліцензії для забезпечення господарської діяльності, як того вимагала громада міста Києва.

Друк