«Київтеплоенерго» отримало чотири нові екскаватори та очікує поставку ще 19 одиниць техніки

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» днями отримало нову техніку: чотири екскаватори з навісним обладнанням (гідромолотом, асфальторізом та ін.). Техніка вже запусщена в роботу. Загалом протягом липня комунальне підприємство планує отримати 23 одиниці спецтехніки: 12 екскаваторів та 11 спеціальних аварійних. Про це повідомили в комунальному підприємстві.

Нова техніка британського виробництва, фірми JCB. Кожна машина має рік гарантійного обслуговування. Крім того, перед початком експлуатації, офіційний представник JCB провів машиністам спеціальний інструктаж та навчання, де розповів про всі можливості спецтехніки та умови догляду за нею.

Екскаватори використовуються аварійними бригадами КП «Київтеплоенерго» для ліквідації пошкоджених мереж, монтажі нових трубопроводів та виконанні благоустрою території.

Наразі в користуванні КП «Київтеплоенерго» перебуває більше 200 одиниць спецтехніки, 30 з яких – саме екскаватори.

Нагадаємо, що протягом 10 квітня – 30 серпня в Києві тривають гідравлічні випробування. Станом на 03.07.2018 КП «Київтеплоенерго» провели близько на 50% діагностику тепломереж. В рамках підготовки теплового господарства міста до зими виявлено 2655 експлуатаційних та гідравлічних пошкоджень, з яких 2364 уже усунуті.

Друк