Київтеплоенерго: опалення вимкнули, продовжуємо забезпечувати столицю гарячою водою та розпочинаємо підготовку обладнання і мереж до наступної зими

Опалювальний сезон 2021/2022 у столиці завершено. Передчасно, як того вимагає воєнний стан і поточна ситуація з енергоносіями в Україні. Опалення вимкнули, але продовжуємо забезпечувати столицю гарячою водою, розпочинаємо відновлювати і готувати теплове господарство столиці до наступного опалювального сезону.

У воєнній реальності наші аварійні бригади та теплоджерела працювали 24/7. Загалом усунули близько 800 пошкоджень тепломереж. Тобто більше 20 пошкоджень за добу. Щодня. Іноді відразу ж після обстрілів і отримання дозволу ДСНС.

Із 200 котелень Київтеплоенерго 40 отримали різного ступеня пошкодження. Зазнали пошкоджень внаслідок ракетних обстрілів і теплоелектроцентралі. Розбиті вибуховими хвилями вікна, дахи, обладнання. Завдяки злагодженим діям персоналу вдається оперативно відновлювати роботу та продовжувати генерувати тепло й електроенергію.

Все буде Україна 🇺🇦

Друк