«Київтеплоенерго» оновило 30% спецтехніки, що дозволило збільшити кількість протиаварійних робіт та зекономити паливо

Із початку роботи комунальне підприємство «Київтеплоенерго» закупило 86 нових спецавтомобілів – це близько 30% усього автопарку. Про це повідомив під час брифінгу директор структурного підрозділу «Автотранспорт» комунального підприємства «Київтеплоенерго» Геннадій Беседін.

«За рік нам вдалося побудувати потужний автокомплекс. Оновлення нової техніки дало можливість збільшити обсяги виконаної роботи, знижуючи при цьому витрати на техобслуговування машин і на паливо. Так, на базі підприємства ми у будь-який час, оперативно, можемо відремонтувати спецтехніку. А ще нові автомобілі – сучасні, компактні та економічні.  Якщо спецаварійка старого зразка споживала 30 л палива на 100 км, то нові спецавто – близько 10 л. А це суттєва економія палива», – зазначив Геннадій Беседін.

Крім того, на базі підприємства нещодавно було створено новий спецпідрозділ для відновлення благоустрою після аварійних розриттів. Для цього закуплено: термобункер, самоскид, коток, платформа для його транспортування і два спецавтомобілі. Це дасть можливість швидше відновлювати благоустрій у дворах та біля об’єктів соціальної сфери (шкіл, дитячих садочків).

Друк