Київтеплоенерго нагадало киянам про необхідність передачі показань лічильників

Усім клієнтам Київтеплоенерго  необхідно передавати показання лічильників гарячої води та опалення (за наявності) з 5-го числа до кінця місяця. Адже несвоєчасна передача показань може призвести до некоректного відображення даних у платіжках за послуги, а в деяких випадках – донарахування.  Про це на прес-брифінгу сьогодні повідомив директор структурного підрозділу «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін.

«Клієнти, чиї квартири обладнані лічильниками гарячої води та опалення, мають надавати показання приладів обліку щомісяця з 5-го числа до останнього дня поточного місяця, незалежно від того, користувалися вони послугами чи ні. Адже у випадку несвоєчасної передачі даних у подальшому виникає необхідність їх коригування шляхом контрольного зняття показань. А це займає додатковий час як мешканців, так і наших спеціалістів. Оскільки для контрольного зняття показань киянин має звернутися до комунального концерну «Центр комунального сервісу» і залишити заявку для візиту фахівця Київтеплоенерго», – пояснив Костянтин Лопатін.

За його словами, такі коригування показань індивідуальних лічильників і стали причиною донарахувань у платіжках мешканців багатоквартирних будинків.

«Кожен мешканець багатоповерхівки повинен зважати на свою персональну відповідальність перед сусідами. Адже під час щомісячних нарахувань по кожному окремому будинку теплопостачальна компанія бере до уваги передані показання квартирних лічильників, обчислює їх різницю з показаннями будинкового приладу обліку, а різницю розподіляє між мешканцями будинку, які не мають лічильників. Така методика нарахувань затверджена Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» № 2119–VIII від 22.06.2017 », – зауважив Костянтин Лопатін.

Нагадаємо, передати показання лічильника можна кількома способами. Зокрема, найбільш зручний і оперативний спосіб, який регулярно використовують майже півмільйона киян – це особистий кабінет на сайті КП «Київтеплоенерго». При цьому передавати показання можна без реєстрації – достатньо лише зазначити особовий рахунок і адресу.

Також передати показання можна:

  • у центрах комунального сервісу (як в одному з відділень, так і за телефоном 247-40-40);
  • за допомогою терміналу під час оплати послуг;
  • у разі здійснення оплати у банківському відділенні, заповнивши відповідні поля у рахунку-повідомленні;
  • на сайті комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (КП ГІОЦ).

Більше інформації про теплопостачання свого будинку кияни можуть дізнатися на сайті TEPLO.ORG.UA. На сьогодні веб-ресурс працює у тестовому режимі. Зауваження та пропозиції щодо поліпшення його роботи клієнти можуть надсилати на електронну адресу: [email protected].

Друк