Київтеплоенерго локалізувало пошкодження на вулиці Антоновича, 46-48

16 травня о 15:55 під час гідравлічних випробувань теплових мереж зони обслуговування ТЕЦ-5 сталося пошкодження у тепловій камері.
Аварійно-відновлювальні бригади прибули на місце події протягом 10 хв. Завдяки професійним і злагодженим діям фахівців, теплоносій було перекрито за лічені хвилини. Це дало можливість уникнути негативних наслідків – постраждалих немає.

Наразі пошкодження локалізовано і буде ліквідовано відповідно до графіку. Гідравлічні випробування у цій зоні продовжуються.
Нагадаємо, проведення випробувань здійснюється щороку відповідно до Правил з підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Під час випробувань теплові мережі перевіряються на щільність, щоб виявити пошкодження та ліквідувати їх. Все це надає змогу забезпечити сталу роботу теплового господарства міста в зимовий період.

Зазначимо, випробування на теплоджерелі «ТЕЦ-5» на цій ділянці розпочалися 14 травня і триватимуть до 28 травня включно. На час проведення гідравлічних випробувань постачання гарячої води споживачам даної зони обслуговування призупинено про що їх було повідомлено.

Друк