Київтеплоенерго ліквідує пошкодження магістральної тепломережі на Голосіївському проспекті

23 лютого о 10:00 на Голосіївському проспекті, 93 сталося пошкодження магістрального трубопроводу. О 10:30 аварійна бригада Київтеплоенерго прибула на місце та локалізувала пошкодження.

Трубопровід був введений в експлуатацію 44 роки тому — у 1978-му.

Наразі виток зупинено. Розпочалися ремонтні роботи, завершити які планують до ранку 24 лютого.

Магістральна тепломережа забезпечує постачання теплоносія від ТЕЦ-5 до мікрорайону Теремки. На час проведення робіт теплопостачання призупинене до 176 житлових будинків, 18 навчальних закладів та 38 інших організацій.

Інформацію про терміни відновлення послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання клієнти КП «Київтеплоенерго» можуть отримати у Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону), (044) 500-1557 (з мобільного) або на сайті: https://1557.kyiv.ua/login.

Нагадаємо, 80% теплових мереж у Києві вичерпали свій нормативний термін експлуатації і потребують заміни. За останні три роки Київтеплоенерго замінило 340 км тепломереж на найбільш аварійних ділянках. Замість старих прокладають нові попередньо ізольовані труби із запірною арматурою європейського зразка.

Друк