Київтеплоенерго готує одну з найбільших котелень Солом’янського району до зими

У Солом’янському районі триває підготовка одного з найбільших теплоджерел до опалювального сезону 2023/2024. Котельня, де проводиться ремонт, введена в експлуатацію 1962 року. Від стабільності її роботи залежить надійність теплопостачання близько 498 житлових будинків, 520 відомств, 35 навчальних закладів, 16 лікарень. Загалом вона забезпечує теплом та гарячою водою понад 1 069 будівель.

Наразі відбувається ремонт запірної арматури на обладнанні. Діагностика показала, що деякі вузли потребують заміни. На одному з мережевих насосів, що забезпечує перекачування теплоносія до будинків, замінюють засувку та зворотний клапан. Насос перекачує 1250 м3 гарячої води за годину.

Паралельно з теплоенергетичним обладнанням, ремонтується електрична частина, а саме –трансформатори. Електрики міняють частину кабелю на під’єднанні, що вийшло з ладу.

Загалом у ході підготовки до наступного опалювального сезону на всіх теплоджерелах Києва проводять діагностику, ремонт і налагодження водогрійних котлів та допоміжного обладнання. Перевіряється стан інженерних мереж, димових труб, насосного та іншого обладнання, що під час опалювального сезону працює для генерації та транспортування тепла.

Друк